tanie Rolex Sea-Dweller 126603 Rolesor Watches

Ustawiony jako hołd dla 50-lecia dla oryginalnego Mieszkańca Morza, model 126600 był mniej więcej podobny do większego Submarinera z automatycznym zaworem spustowym helu i widocznym kawałkiem czerwonego tekstu na tarczy. To, co Rolex zrobił dobrze z Sea-Dweller o szerokości 43 mm, to stworzenie dla niego nowej proporcjonalnej bransoletki – co było markiem poprzedniej generacji Deepsea, która używała zbyt wąskiej bransoletki. Następnie, w 2018 r. (Zaledwie rok później), Rolex wydał nowy ref. 126660 Deepsea, który rozwiązał problem bransoletki i gruntownie zmodernizował Deepsea. Jeśli tak, następny zegarek do nurkowania Rolex, który odświeży, to Submariner w tym momencie.


To, co mi się nie podobało w całkowicie stalowym mieszkaniu typu Rolex 126600 Sea-Dweller było takie, że mnie nudziło i nie oferowało wystarczającego zróżnicowania produktu jako modelu, który siedział między Submariner i Deepsea. Z ref. 126603 Mieszkaniec Morza, Rolex tchnął nowy cel w model, który czuł się jak pojazd, aby utrzymać popularną nazwę Mieszkańca Morskiego. Jeśli pójdę na całość ze stali (no, z jakimś tytanem) i chcę mieć najpoważniejszy zegarek na narzędzia, który produkuje Rolex, wybiorę Deepsea. Jeśli chcę efektowny zegarek sportowy Rolex (a kto nie, szczerze mówiąc?), Rolesor Sea-Dweller nagle robi wrażenie. Tak więc, podczas gdy nie byłem w całkowicie stalowej wersji Sea-Dweller o szerokości 43 mm, wersja Rolesora nagle cieszy mnie ogromnym zainteresowaniem. Właśnie dlatego Rolex celowo rozważa niewielkie zmiany w istniejących produktach jako sposób na zaspokojenie potrzeb rynku powoli każdego roku.


Prawdziwą konkurencją w ramach Rolex dla Sea-Dweller 126603 jest podobna czarna tarcza Submariner. 116613LN, który ma również dwukolorową obudowę ze stali i 18-krotnie żółtego złota. Ten zegarek ma około dziesięciu lat i reprezentuje starzejącą się platformę i ruch, który Rolex starannie zastępuje w całej gamie modeli. Z perspektywy ilościowej Submariner reprezentuje znacznie większą sprzedaż niż Sea-Dweller i ma sens, że Rolex będzie czekał na aktualizację Submarinera po droższych modelach kuzynów