repliki zegarków Breitling Premier Bentley Centenary Limited-Edition

Współpraca między Bentley i Breitling nie jest niczym nowym dla fanów. Mniejsza seria 200 sztuk będzie wykonana z 18-karatowego różowego złota, podczas gdy większy 1000-częściowy model jest ze stali nierdzewnej. Bentley po raz pierwszy zwrócił się do marki zegarków, aby zaprojektować zegar w nadchodzącym Continental GT, i od tego czasu obie firmy zaprojektowały kilka naprawdę niesamowitych rzeczy. Na przykład Mulliner Tourbillon i Bentley Mulsanne Speed ​​/ Breitling Dla Bentley GMT Light Body B04 S sprawdzone przez Ariela tutaj. Zegarek Breitling Premier Bentley Centenary Limited-Edition został zaprojektowany z okazji 100-lecia Bentley Motors. Tym, co naprawdę podoba mi się w tym konkretnym czasomierzu, jest tradycyjna stylistyka wpisana w dawniej (czasami boleśnie) nowoczesną linię.


Zegarek Breitling Premier Bentley Centenary Limited-Edition to chronograf z limitowaną edycją o wymiarach 42 mm x 13,6 mm, który jest dostępny w dwóch różnych materiałach. Obie wersje mają ten sam wzór, chronograf bi-compax z datą o godzinie 6-tej. Wokół tarczy Breitling umieścił skalę tachymetru wydrukowaną na biało. Sama tarcza jest tym, co wyróżnia mnie w stulecie. Wykonany z unikalnego brązowego wiązu wiązanego, tarcza dodaje poziom złożoności i głębi do wyświetlacza, który jest niezwykle nietypowy. Węzeł jest rodzajem drewna, które wyrosło w zdeformowany sposób. Oznacza to, że każdy kawałek wiązu wiązu będzie unikalny, a tym samym nada każdej tarczy swój odrębny charakter.


Po lewej stronie obudowy znajduje się płyta z wygrawerowanym napisem „Bentley”. Została zaprojektowana po desce rozdzielczej historycznego „Blower” z 1929 roku. Wersja zegarka w kolorze różowego złota zostanie udostępniona na brązowym skórzanym pasku z przeszyciami inspirowanymi wnętrzem samochodów. Wersja ze stali nierdzewnej będzie dostępna na bransoletce ze stali nierdzewnej lub na tym samym brązowym skórzanym pasku, co różowe złoto.